Zlatá Šťastná HVĚZDA

300 Kč
9 000 000 Kč
Nejkrásnější období v roce začíná a s ním i touha darovat kousek štěstí těm nejbližším. Věnujte perfektní dárek! S naším novým losem Zlatá Šťastná HVĚZDA máte šanci na hlavní výhru, která je 9 000 000 Kč. Los je ve formě vánočního přání, kam můžete dopsat svoje věnování.

Jak hrát

1. V prvním herním poli označeném HRA 1 jsou po setření 4 Výherní čísla a 24 Vašich čísel. Každé z Vašich čísel, které se shoduje s některým číslem Výherním, vyhrává výhru pod ním uvedenou.

2. Ve druhém herním poli označeném HRA 2 setřete 3 řádky, v každém řádku jsou po setření 4 herní symboly. Pokud jsou v některém řádku 3 herní symboly stejné, vyhráváte výhru ve výši peněžní částky uvedené na konci tohoto řádku.

3. Ve třetím herním poli označeném HRA 3 jsou po setření 4 herní symboly. Pokud v setřeném herním poli najdete tento symbol šťastné hvězdy , vyhráváte částku pod ním uvedenou.

4. Ve čtvrtém herním poli označeném HRA 4 jsou po setření 4 herní symboly. Pokud v setřeném herním poli najdete tento symbol dárečku , vyhráváte 500 Kč.

5. Vyhrát můžete až 31 souběžných výher najednou!

Detail losu

Cena losu 300 Kč
Velikost emise 500 000 Ks
Nesetřený los Setřený los Herní plán